10 DŮVODŮ PROČ ZVOLIT JB COSMETICS

 1. Nejširší sortiment zboží! 5 druhů JB profi lepidel. 2 základní varianty JB syntetických řas - Premium (přirozenější) či Norek (výraznější) - oba druhy řas nabízí 2 zatočení, 4 tloušťky a 11 délek. Barevné varianty jak u Norkových tak Premium řas, dále Y-řasy, Swarovski kamínky.
 2. Nejvyšší kvalita za dostupnou cenu (díky přímému odběru od výrobce - mateřské firmy v USA).
 3. Produkty firmy JB COSMETICS jsou vyráběny přímo v USA! Pod hlavičkou JB LINE, California, USA (neporovnatelná kvalita se zbožím z Asie, Číny apod..)
 4. Odborná školitelka s praxí na stovkách klientek byla certifikovaná přímo mateřskou firmou v USA. Sama nosí JB prodloužené řasy od r. 2008. Možnost školení v AJ.
 5. Training Studio JB Cosmetics - výhradní zastoupení firmy JB COSMETICS pro ČR a SR - je zaměřeno pouze a výhradně na profi kurzy prodlužování řas.
 6. JB COSMETICS dbá na přirozený vzhled (nikoliv efekt "mrkací panny", který vede k přetěžování a poničení vlastních řas), absolutní bezpečnost a přesnost práce (neviditelné spoje). Jen tak se dají prodloužené řasy nosit neomezeně dlouho.
 7. Originál JB certifikátu z USA je celosvětově platný.
 8. JB COSMETICS vyvinula kolekci LASHFOOD - revoluční řadu produktů pro růst vlastních řas. Klientka má možnost si rapidně zlepšit stav vlastních řas před, během i po aplikaci prodloužených řas.
 9. Široká škála JB produktů k "Péči poté". Všechna adhesiva určená na prodlužování řas jsou na bázi oleje. Bude-li klientka používat své řasenky či odličovače - spojení mezi vlastní a syntetickou řasou naruší.
 10. Řídíme se heslem "Your Success is Our Success". Školením péče o nové JB designérky nekončí, ale začíná! :)

 

Prodlužování řas

SEMIPERMANENTNÍ PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS | PRODLUŽOVÁNÍ A ZAHUŠŤOVÁNÍ ŘAS

 
PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS LEPENÍM ŘASA NA ŘASU
 
 • Srovnávat lepení tzv. "trsečků" řas či falešných (umělých) řas vcelku a prodlužování řas metodou řasa na řasu nelze. Jedná se o zcela jiný způsob aplikace i celkový vzhled prodloužených řas.
 
 • Zatímco "trsečky" řas působí velmi nepřirozeným, umělým dojmem a při vypadnutí jednoho se celý efekt ztrácí, při prodlužování řas je přilepena vždy jedna syntetická řasa na jednu řasu vlastní. Tím se stane prodloužením řasy, které nejen vypadá naprosto přirozeně a přirozeně se i chová. Takto prodloužené řasy jsou odolné vůči vodě, pocení, slzám i bazénovému chlóru.
 
 • S pomocí nanotechnologie firma JB Cosmetics vylepšila své syntetické řasy o mikropóry, které optimalizují spojení mezi vlastní a syntetickou řasou. Speciální adhesivum JB Cosmetics se vsakuje do mikropórů těchto řas a po kontaktu s vlastní řasou se ihned dokonale přilepí. Kombinace těchto unikátních řas a vysoce kvalitních lepidel JB Cosmetics zaručuje spojení, které vydrží po celou dobu životnosti řasy vlastní. Mikropóry samozřejmě nijak negativně neovlivňují vzhled syntetických řas, zůstávají po celou dobu krásně černé, výrazné a lesklé.